Unity 3D eklentisini indirdiniz mi? 3D Oyunlar oynayabilmeniz için tarayıcınıza Unity 3D eklentisini indirmeniz gerekli.

3D Online Combat

3D Online Combat

3D Online Combat 3, online olarak oynanan FPS türü süper bir savaş oyunu. Unity 3D tabanlı olarak hazırlanmış ve dünyanın bölgesinden oyuncuya sahip olan bir savaş oyunu. Oyunda 2 takım var Kırmızı ve Mavi oyuna başladığınız da bu iki takımdan birini seçiyorsunuz. Counter-Strike oyununa benzer özelliklere sahip bir oyun kısacası. Web tabanlı bir oyun olmasına rağmen Unity 3D altyapısına sahip olduğu için grafik ve hikaye bakımından çok zengin olan 3D Online Combat 3 sizlere çok fazla silah seçeneğide sunuyor. Keskin nişancı tüfeği, pompalı tüfek, makineli tüfek gibi bir çok model bulunmakta. Aynı zamanda oyunu oynarken diğer oyuncularla sohbet edebilmeniz için chat kısmıda oyuna entegre edilmiş. İsterseniz kendiniz bir oda açıp kendi oyununuzu kurup arkadaşlarınızı davet edebilir ve oyunu sadece onlarla da oynayabilirsiniz. Son yıllarda çok büyük hayran kitlesine sahip olmaya başlayan Online Combat, FPS oyunları arasında da gittikçe popülerleşiyor. Dünyada takımlar halinde savaşlar organize edilmekte ve turnuvalar düzenlenmekte. Oyuna yeni başlıyorsız bu turnuvalara hemen katılmak tabiki çok iyi olmayacaktır. Ama biraz oynayıp kendinizi geliştirip bu turnuvalara katılabilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızla kendi turnuvalarınızı düzenleyebilirsiniz.

3D Online Combat Nasıl Oynanır

3D Online Combat 3 oyunu yüklendikten sonra karşınız direkt olarak açılmış odaların listelendiği bir bölüm gelecek burada odalarda kaç oyuncu olduğunu, hangi haritada oynandığını görebilirsiniz. Player name kısmı oyunda ki adınız olacaktır bu kısmı doldurduktan sonra Join Room diyerek dilediğiniz oda da savaşa başlayabilirsiniz. Veya kendi odanızı oluşturabilirsiniz. Oyun açılmadan önce ekrana gelecek olan Resolution ve Quality bölümlerinden oyunun çözünürlüğünü ayarlayabilir ve bilgisayarınızın özelliklerine göre oyunun kalitesini yeniden yapılandırabilirsiniz.

3D Online Oyunlar 3D Savaş Oyunları

BENZER OYUNLAR

3D Freefall Turnuvası

3D Freefall Turnuvası

3D Online Oyunlar

3D Online Combat

3D Online Combat

3D Online Oyunlar

3D Marsı Keşfet

3D Marsı Keşfet

3D Online Oyunlar

3D Ejderha Savaşları

3D Ejderha Savaşları

3D Online Oyunlar